100.YIL ÇOCUK ŞENLİĞİ.
Tarihi: 26/10/2023
![Divriği Belediye Başkanlığı](/WebCms/Upload/duyurular/5c4c77af-f65c-45b0-9dba-57bcc0ce46a7_WhatsApp Image 2023-10-23 at 15.40.40 (1).jpeg)
Cumhuriyetimizin 100. Yılında adına yakışır bir şekilde kutlamalar yapacağız. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve bu toprakları bizlere vatan yapan atalarımızı en güzel şekilde anacağız. Kutlama programı kapsamında 28 Ekim Cumartesi gününden başlayarak etkinliklerimiz devam edecek.
Cumhuriyet çocuklarına Cumartesi günü 100. yıl çocuk etkinliği düzenleyeceğiz. Etkinliğimize bütün çocuklarımızı bekliyoruz. Konser ve kutlama programımız pazar günü devam edecek.